Archive for Kına Gecesi Kurabiyeleri

Kasım 7th, 2014

Evlilik teklifi kurabiye ve cupcakeleri

Su Hanım’ın siparişi ile gerçekten çok güzel bir olaya aracılık etmiş oluyoruz. Bir evlilik teklifine :) Ediz Bey’in Ezgi Hanım’a yapacağı teklife.

Kurabiyelerin üzerlerine Su Hanım’ın bize ilettiği yazılara yer verildi :)

Ve bu olaya aracılık edecek cupcakelerimiz;

Ağustos 26th, 2013

Söz -Nişan Kurabiyeleri

CookieLand olarak en fazla çalıştığımız ürünlerimizden biri nişan kurabiyeleri.  Sitemiz model seçmek isteyenler için tüm hazırladığımız örnekler ile  birbirinden şık seçimleri sunmaktadır. Bu sebep ile bugün sizlerle bir müşterimize çelıştığımız en yeni modelleri paylaşmak istedik.

Yaptığımız çalışmalarda birbirinden farklı ebatlarda kalıplar kullandık .

Papatya temalı çalışma uzun zamandır aklımızda olan ancak bir türlü fırsat bulamadığımız bir örnek çalışma oldu :)

Kasım 20th, 2012

Nişan – Söz Kurabiyeleri – Düğün Kurabiyeleri

Herkese iyi haftalar :)

Bu haftanın da başlangıcını nişan kurabiyelerinden yapalım ve bu kurabiye serimize devam edelim dedik. İlk çalışmamız Azime Hanım için hazırladığımız nişan kurabiyelerimiz. Azime Hanım ile daha önce erkek arkadaşı için bize verdiği sipariş ile tanışmıştık. Ne mutlu ki bu çalışmadan sonra nişanına da kurabiyelerimiz ile bizi  de ortak etti :)

Bizi takip edenler siparişlerimizde nişan kıyafetinin renginden yola çıkarak yaptığımız pekçok çalışma olduğunu bilirler. Bu çalışmamızda da Azime Hanım ‘ın nişan kıyafeti uygulandı kıyafet siyah beyaz puantiyeli ve kırmızı kemerli olunca ortaya oldukça şık ve çok güzel bir konsept çıktı :)

Sunumuda tek tek kutulara konan kurabiyelerimiz mutlu ve güzel bir başlangıç için Ankara yolcusuydular.

Bir diğer keyifli çalışmamızı Deniz Hanım ve Nizamettin Bey’in nişanı için yaptık.  Renklerini Deniz Hanım’ın seçtiği bu minik çiçekli çalışmamız uzun zamandır sarı rengi çalışmak isteyen bize de ayrı bir keyif verdi.

İlk defa bu kurabiyelerimiz ile tanıştığımız Deniz Hanım’ın beğeni maili bizi daha da mutlu etti :)

Bu güzel başlangıca adım atanlara mutluluklar dileğimizle :)

Eylül 19th, 2012

Kına Kurabiyeleri

Kına kurabiyelerimizi Burcu Hanım için hazırladık. Burcu Hanım genel olarak alıştığımız el modelli, kırmızı, kaftanlı vb çalışmalar yerine nişan için yaptığımız bir modelimizi tercih etti.  Açıkcası bu tercih bize oldukça şık gözüktü :)

Ancak kına temasını vermek adına sepetimizi kırmızı renkten hazırladık. Burcu Hanım’ın tercihi olan sade çizgiden çıkmamaya özen göstererek  :)

Ağustos 24th, 2012

Kına Kurabiyeleri

Uzun bir zamandır pekçok özel güne, çeşit çeşit kurabiye yapmış olmamıza rağmen kına çalışması yapmamışız :) Pınar Hanım arkadaşı İrem Hanım’ın kınası için sipariş verdi. Daha önceden hazırladığımız bir kurabiyeden yola çıkarak gelin – damat figürlü çalışmayı tercih etti Pınar Hanım .