Archive for Mini Cupcake

Kasım 1st, 2013

1 yaş doğum günü kurabiyeleri ve mini cupcakeleri

Herkese Merhaba,

Koşturmalı geçen bir haftanın son gününde çok severek çalıştığımız bir çalışmayı sizinle paylaşalım istedik :) Necla Hanım’ın yeğeni Emir’in doğum günü için hazırladığımız çalışmalarımız.

Doğum günü konseptinin mavi-kırmızı-beyaz ( en sevdiğimiz kombin :) )  olduğunu belirten Necla Hanım’a bu doğrultuda hazırlanan kurabiyelerimizin yanında bir de mini cupcakelerimizden hazırladık .

Haziran 24th, 2013

Doğum Günü Pastası

Yeni ve sıcak bir haftaya başlıyoruz :) Bu haftanın başlangıcınıda bir başka doğumgünü pastası ile yapalım dedik. Geçen sene oğlu Alp’in dünyaya gelişi için tarafımıza kurabiye siparişi veren Tuba Hanım’dan siparişimiz. Alp büyümüş 1 yaşına gelmiş :) Ne mutlu ki 1 yaş kutlaması için pasta ve cupcake hazırlıklarını da biz yaptık :)

Annesinin küçük prensim dediği Alp’e prens figürlü bir pasta güzel olur diye düşündük.

Pastamıza minik cupcakelerimiz de eşlik etti.

Ekim 17th, 2011

Doğum Günü Cupcakeleri

Uzun zamandır CookieLand dostlarının tercihi özel günlerinde kurabiye yapılması şeklinde oluyordu.Daha önce tarafımıza bebek kurabiyesi siparişi veren Dilek Hanım Can Bey’in doğum gününü kutlamak için bu sefer tercihini içi  bol çikolatalı, kakaolu cupcakemizden yana kullandı :)

Zarif  ve güzel şeylerden hoşlandığı tüyosunu aldığımız Can Bey için bizlerde zarif görünüme sahip olduğunu düşündüğümüz cupcakelerimizi yaptık.

Kutularına koyduğumuz cupcakelerimize bakarken ne yalan söyleyelim biz sonuçdan memnun kaldık :)

Herkese keyifli çok güzel bir hafta diliyoruz.

Nisan 4th, 2011

Doğum Günü Cupcakeleri

Çağla Hanım’ın isteği ile Altuğ Bey’in doğum gününü kutlamak için yaptık cupcakelerimizi.

Özellikle istediği modelleri olan ve onların yapılmasını istediği Çağla Hanım’ a seve seve yardım ettik :)

Mart 30th, 2011

Diş Buğdayı Cupcakeleri

Kardeşi Ece Hanım’a yaptığımız kurabiyeler ( kırık kol ve geçmiş olsun temalı kurabiyelerimiz) sayesinde tanıdık Zeynep Hanım’ı.

Oğlu Emir’in diş buğdayı için yaptığımız konuşmalarda kurabiyemi – cupcake mi derken sonunda Zeynep Hanım’ın da pek sevimli bulduğu uğur böcekli , renkli cupcakelerimizde karar kılındı.

Ve Emir’in ilk dişlerini çıkışının kutlanışına bu cıvıl cıvıl cupcakelerimiz ile katkıda bulunduk :)