Archive for Düğün Kurabiyeleri

Nisan 4th, 2016

Nişan Kurabiyeleri

Herkese iyi haftalar dileğimizle :)

Haftaya keyifli başlangıçlardan biri olan nişan kurabiyeleri ile başlayalım istedik. İlk çalışmamız Esra Hanım’ın nişanı için tarafımıza vermiş olduğu sipariş.Esra Hanım nişan töreni için daha önceden hazırlamış olduğumuz 2 modeli kendi nişan organizasyon renklerine uyarlayarak istedi.  Bu tarz çalışmalara bayılıyoruz. Bu şekliyle daha önceki çalışmalarımız sanki yepyeni hal alıyor :)

Esra Hanım’ın diğer seçimi olan arabalı modelimiz kişiye özel çalımalarda sıkça yaptığımız bir model idi. ancak nişan çalışmasında da keyifli bir çalışma oldu gerçekten :)

Bir diğer mutlu başlangıç çalışmamız Güler Hanım içindi. Daha önce kendisine kurabiye hazırlıklarımız olan Güler Hanım’ın bu mutlu gününde kurabiye hazırlamak gerçekten çok keyif verici idi.

Güler Hanım’ın tercihi nişan kıyafetlerini sembolize eden kurabiyelerimiz ve yüzüklü çalışmamız şeklinde oldu.

Sepetimiz Ankara yolcusu idi.

Çiftlerimize mutluluklar diliyoruz :)

Şubat 25th, 2016

Nişan Kurabiyeleri

Bugün kü paylaşımımız Açelya Hm’ın dayısı Gökhan Bey’in nişanı için sipariş verdiği hediye kurabiyelerimiz.

Pekçok defa kurabiye, cupcake siparişlerini hazırladığımız Açelya Hm bu siparişindeki tasarımı ve modeli bize bıraktı :) Soft renklerde ve bize göre zarif bir modelde çalıştığımız kurabiyelerin beğenilmesine çok mutlu olduk :)

Veee kurabiyelerimizle vedalaşma vakti :)

Kasım 7th, 2014

Evlilik teklifi kurabiye ve cupcakeleri

Su Hanım’ın siparişi ile gerçekten çok güzel bir olaya aracılık etmiş oluyoruz. Bir evlilik teklifine :) Ediz Bey’in Ezgi Hanım’a yapacağı teklife.

Kurabiyelerin üzerlerine Su Hanım’ın bize ilettiği yazılara yer verildi :)

Ve bu olaya aracılık edecek cupcakelerimiz;

Mayıs 13th, 2014

Nişan Kurabiyeleri

Bugün kü paylaşımımız nişan kurabiyelerimiz; Canan Hanım’ın Selin Hanım ve Can Bey için sipariş verdiği nişan kurabiyelerimiz; Canan Hm nişan için yeni hazırladığımız modellerden tercih etti.

Bir diğer çalışmamız Gizem Hm’ın ablası Didem Hm ile Osman Bey’in nişanı için vermiş lduğu kurabiyelerimiz. Daha önce pekçok  kere hazırlamış olduğumuz çalışmamız farklı rengi ile de oldukça güzel oldular :)

Nişanlanan tüm çiftlere mutlulular diliyoruz :)

Nisan 7th, 2014

Nişan Kurabiyeleri – 2014 ( Yeni modeller)

CookieLand olarak en çok hazırladığımız kategorilerin başında bebek ve nişan kurabiyeleri geliyor. Ancak uzun zamandır yaptığımız nişan modelleri kendilerini tekrar eder olmuştu .Konu böyle olunca yeni nişan modelleri çalıştık sizler için :)

Yeni nişan siparişlerinde bu yeni modellerle karşınızda olacağız diye düşünüyoruz :)

Çalışmalarımızın renkleri sizin tercihinize göre değişiklik gösterebilir.

Yeni ve pekçok güzel başlangıçlarda birlikte olmak dileğimizle, iyi haftalar :)