Archive for Logolu Kurabiyeler

Şubat 20th, 2014

2014 Yeniyıl Çalışmaları

Yoğunluklar derken, koşturmalar derken sitemizde sizlerle çalışmalarımızı paylaşamamanın arası açılmışda açılmış :( Bir yerden başlamalı dedik ve 2013′ün son 2014 yılının ilk çalışmalarını sizlerle paylaşalım istedik .

Yeniyıl çalışmalarımızda pekçok kişisel ve kurumsal çalışmalar yerini aldı . Daha önce büyük bir keyif ile çalıştığımız İş GYO firması için bu sene de oldukça güzel bir çalışma yaptık.

Grand Palas otelinin müşterilerine dağıtmak üzere sipariş verdiği yeniyıl kurabiyelerimiz;

SC Johnson firmasının yeniyıl için düzenlediği kahvaltı için hazırladığımız kurabiye ve cupcakelerimiz;

SC Johson için hazırladığımız bu kurabiyelerden aynı zamanda 7 Tur firmasına da hazırlandı.

Ve  SC ohnson firmasının cupcakeleri :)

Nokia firmasının müşterilerine göndermiş olduğu cupcake paketlerimiz;

Eczacıbaşı Profesyonel şirketinin yeniyıl için dağıtılmak üzere sipariş verdiği kurabiyelerimiz;

Yaptığımız kurumsal çalışmaların yanında elbette kişisel kutlamalarda vardı. Vakit bulup resimleyebildiklerimiz karşınızda :)

Ceylan Hanım’ın tercihi olan mini yeniyıl kurabiyelerimiz,

Mehmet Bey’in ailesi için sipariş verdiği yeniyıl kurabiyelerimiz,

Esma Hanım’ın kardeşi için sipariş ettiği kurabiyelerimiz ve Aslıhan Hanım’ın oğlu tatlı Berk için sipariş verdiği dekorsuz yeniyıl kurabiyelerimiz yaptıklarımızdan bazıları idi.

Ağustos 18th, 2011

Bayram Kurabiyeleri

Küçüklüğümüzün Bayram neşesidir şekerler.Naneli, karamelli, çilekli ve portakallı ve daha pekçokları ile. İşte biz de bu neşeyi kurabiyelerimize yansıttık ve Bayram için şeker kurabiyeler hazırladık.

Gene istedik ki sevdiklerinize verdiğiniz değeri CookieLand ile tatlandırın :)

Şubat 24th, 2011

Logolu Kurabiyeler

Bu sefer kurabiyelerimizi ‘İstanbul Doğum Akademisi’ için hazırladık.Doğum Akademisi Nişantaşı’nda tüm hamilelere,  hamilelikten doğuma ve doğum sonrasına koçluk yapmak üzere kurulmuş bir kurum.

İstanbul Doğum Akademisi bünyesinde eğitimler de vermekte.Kurabiyelerimiz eğitimlerinden birine eşlik etti. Dekoratif kurabielerimizin yanında er alan Kavala kurabielerimizin resimlerini maaelesef alamadık :( Bir dahaki sefere…

Ağustos 30th, 2010

Efes Pilsen

Hafta sonu keyifli çalışmalarımızdan bir tane daha yaptık.Efes Pilsen’in Marriott Otel’de yapacağı organizasyonda dağıtılmak üzere kurabiyeler hazırladık.Kurabiyeler toplantıyı organize eden Sibel Hanım tarafından bira şişesi şeklinde tasarlandı.Bu keyifli çalışma ile birlikte hem yeni baskı makinemizi denemiş olduk hemde  kalıp çıkartma sanatındaki becerimizi de tescillemiş olduk:)