Archive for Öğretmenler Günü Kurabiyeleri

Kasım 6th, 2015

Öğretmenler Günü Kurabiyeleri

Bugün sizlerle çok keyif alarak çalıştığımız çalışmalarımızı paylaşmak istiyoruz. Yaklaşan Öğretmenler günü için süsledik bu sefer kurabiyelerimizi :)

Bu güzel günlerinde Öğretmenlerimiz ile güzel bir şeyler paylaşmak isteyenler için hazırladığımzı kurabiyelerimizi paket ve kavanoz olmak üzere 2 seçenekli hazırladık.

Bu arada kurabiyelerin üzerindeki ifadeler ve işlemler kolay gözükse de daha büyük sınıflar için örnek olsun diye kullandık. Sığabilecek şekilde başka ifadelere isterseniz yer veririz :) )

Değerli öğretmenlerimizin bu güzel günlerini şimdiden kutluyoruz ve hepsini sevgi ve saygıyla öpüyoruz :)

Nisan 30th, 2014

Anneler Günü Kurabiyeleri

Anneler Günü siparişlerimize bu sene Melis Hanım’ın vermiş olduğu siparişler ile başlamış olduk:) Anneler Günü tarihi’nde yurtdışında olacak olan Melis Hanım bu sebep ile siparişlerini erken vermek istedi. Sadece istediği modeli bildiren ve gerisini bize bırakan Melis ve dolayısıyla tüm annelerimiz için keyifli ve şık çalışmalar yaptık.

Melis Hm’ın istediği için uzun zamandır çalışmayı hep istediğimiz bu şık çiçek modellerini de çalışmış olduk.

Çalışmalarımız çubuklu olarak kovalarda yer aldığı gibi, aynı şıklıkta paketlerde de kurabiyelerimiz hazırladık.

Arzu edenler için modellerimiz cupcakelere de uygulanabilir.

Kasım 26th, 2012

Öğretmenler Günü Kurabiyeleri

Bazı haftalar sipariş programımız günler hatta haftalar öncesinden doluyor. Geçen hafta daha önceden almış olduğumuz siparişlerden ikisi öğretmenler günü içindi. Programımızın doluluğundan dolayı alamadığımız daha pekçok Öğretmenler Günü siparişi oldu. Bizi arayan ancak kendilerine olumlu olarak dönemediklerimizden kocaman bir özür .Ancak bu vesile ile özellikle böyle özel günler için en aşağı 7 – 10 gün önceden siparişlerinizi netleştirmede fayda olduğunu hatırlatalım .

Ama bu güzel ve anlamlaı günde çiçek kurabiyelerimiz ile 6 öğretmenin öğretmenler gününün kutlanmasına aracı olduk :)

Bu çalışmalarımızın siparişindeki çıkış noktası anneler gününde hazırlamış olduğumuz çalışmaydı.   http://www.cookieland.net/?cat=9  Öğretmenler günü çiçek kurabiyelerimize bu çalışmaya ilave başka çiçek modellerimizi de ekleyerek bizce çok güzel bir renk ve görüntü oluşturduk . Kovalara yerleştirmeden ki görüntüyü paylaşmak isterdik ama zaman kısıtı buna izin vermedi :(

Bir diğer öğretmenler günü çalışmamızı Arzu Hanım için harzırladık.  Ne mutlu ki geçen sene de arzu Hanım’a öğretmenle günü çalışması yapmıştık.

Bu vesile ile tüm Öğretmenlerimizin bu güzel gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Mayıs 7th, 2012

Anneler Günü Kurabiyeleri

Vee sonunda ‘Biricik Annelerimiz’ için hazırladığımız kurabiyelerimiz huzurlarınızda.Bir süredir yoğun olan siparişlerimizi en iyi şekilde hazırlamanın ve vaktinde yetiştirmenin keyifli telaşı içindeydik.Ama hep bu telaşların içinde bir model, bir model diyerek hazırladığımız ‘Anneler Günü ‘ kurabiyelerimiz sonunda hazır.Ne yapsak az gelecek olan biricik annelerimiz için …

 

Annelerimizin seveceğini düşündüğümüz bu pembe güllü kurabiyelerimizi büyük ve küçük 2 kova şeklinde hazırladık.Bir diğer çalışmamız uzun zamandır beğendiğimiz cameo olarak adlandırıaln figürlerden oluşan bir çalışma.

Ve son olarak başka bir çiçekli çalışmamız.

Mart 9th, 2012

Lale Kurabiyeler-Doğum Günü Kurabiyeleri

Bu haftanın son paylaşımı Hale Hanım’ın teyzesinin doğum günü için hazırladığımız lale kurabiyeler.

Kurabiyelerimiz bittikten , kovaya konduktan sonra tam çerçevelik oldu dedik veee öyle gibi son bir paketleme yaptık.Kurabiyelerimiz Balıkesir yolcusuydular.Herkese güneşli, keyili bir hafta sonu dileğimizle :)