Sosyal Medya
Bize Ulaşın
0539 519 39 92 cookieland@hotmail.com.tr
Arama
İzlenen Sayfalar
Arşiv
İstatistikler
  • 100238Toplam ziyaretçi sayısı:
  • 0Çevrim içi ziyaretçi sayısı:
Facebook

Archive for the ‘Öğretmenler Günü Kurabiyeleri’ Category

Bazı haftalar sipariş programımız günler hatta haftalar öncesinden doluyor. Geçen hafta daha önceden almış olduğumuz siparişlerden ikisi öğretmenler günü içindi. Programımızın doluluğundan dolayı alamadığımız daha pekçok Öğretmenler Günü siparişi oldu. Bizi arayan ancak kendilerine olumlu olarak dönemediklerimizden kocaman bir özür .Ancak bu vesile ile özellikle böyle özel günler için en aşağı 7 – 10 gün önceden siparişlerinizi netleştirmede fayda olduğunu hatırlatalım .

Ama bu güzel ve anlamlaı günde çiçek kurabiyelerimiz ile 6 öğretmenin öğretmenler gününün kutlanmasına aracı olduk :)

Bu çalışmalarımızın siparişindeki çıkış noktası anneler gününde hazırlamış olduğumuz çalışmaydı.   http://www.cookieland.net/?cat=9  Öğretmenler günü çiçek kurabiyelerimize bu çalışmaya ilave başka çiçek modellerimizi de ekleyerek bizce çok güzel bir renk ve görüntü oluşturduk . Kovalara yerleştirmeden ki görüntüyü paylaşmak isterdik ama zaman kısıtı buna izin vermedi :(

Bir diğer öğretmenler günü çalışmamızı Arzu Hanım için harzırladık.  Ne mutlu ki geçen sene de arzu Hanım’a öğretmenle günü çalışması yapmıştık.

Bu vesile ile tüm Öğretmenlerimizin bu güzel gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Vee sonunda ‘Biricik Annelerimiz’ için hazırladığımız kurabiyelerimiz huzurlarınızda.Bir süredir yoğun olan siparişlerimizi en iyi şekilde hazırlamanın ve vaktinde yetiştirmenin keyifli telaşı içindeydik.Ama hep bu telaşların içinde bir model, bir model diyerek hazırladığımız ‘Anneler Günü ‘ kurabiyelerimiz sonunda hazır.Ne yapsak az gelecek olan biricik annelerimiz için …

 

Annelerimizin seveceğini düşündüğümüz bu pembe güllü kurabiyelerimizi büyük ve küçük 2 kova şeklinde hazırladık.Bir diğer çalışmamız uzun zamandır beğendiğimiz cameo olarak adlandırıaln figürlerden oluşan bir çalışma.

Ve son olarak başka bir çiçekli çalışmamız.

Bu haftanın son paylaşımı Hale Hanım’ın teyzesinin doğum günü için hazırladığımız lale kurabiyeler.

Kurabiyelerimiz bittikten , kovaya konduktan sonra tam çerçevelik oldu dedik veee öyle gibi son bir paketleme yaptık.Kurabiyelerimiz Balıkesir yolcusuydular.Herkese güneşli, keyili bir hafta sonu dileğimizle :)

Bugünkü yazımıza öncelikle herkesin ‘ Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun ‘  dileklerimizle başlamak istiyoruz.

Sizlerle içinde bulunmakdan  büyük keyif aldığımız bir siparişi paylaşacağız.

Ramsey firması bugüne özel olarak çiçek li ve şapkalı kurabiyelerimizden sipariş verdi.Evet bildiğiniz üzere Ramsey firması erkek giyimi üzerine çalışmalar yapan bir firma.Zaten o sebep ile böyle zarif ve ince düşünüşlü bir çalışmanın parçası olmak mutluluk verici idi.

Bu sipariş vasıtasıyla tanıştığımız Hale Hanım’ın isteği ile tüm kurabiyelerimizin üzerine kurabiye sahiplerinin isimleri yazıldı. :)

Ve kurabiyelerimiz bu zarif not eşliğinde sahiplerine verildi.İnce ve detay çalışmayı seven biz tabii ki bu notuda çok beğendik . :)

Tabii ki tüm Dünya Kadınlarının sırf bugünleri değil hergünleri kutlu ve mutlu olsun :)

Bu haftanın ilk postundan  önce bir paylaşımı aktarmadan edemeyeceğiz :) Değişik ve güzel yemek yapmak  isteyenler ve bunun için internet ve yemek sitelerini gezinenlerin bildiğine emin olduğumuz bir site var.Lezzeti Bol.Bu sitenin sahibesi dünya tatlısı biri Tijen Aktay.Aralık ayında kurslarımız ile ilgili yaptığımız kampanyayı sitesinde okurları ile paylaştı.Kendisine çok teşekkür ediyoruz :)

Haftanın ilk sipariş resimlerine gelince .Gününde paylaşma fırsatı bulamadığımız Öğretmenler günü kurabiyeleri.

İlk kurabiyelerimiz Arzu Hanım’ın siparişi üzerinde yapılan kurabiyelerdi :)

Değişik çalışmalar yapalım diye düşüne durduğumuz Öğretmenler günü kurabiyelerinde her zaman en çok talep sınıftaki her bir öğrencinin isimlerinin yazılı olduğu kız-erkek kurabiye figürleri açık ara istek alıyor.

Antalya yolcusu olan bu Öğretmenler günü kurabiyelerimizi Bilge Hanım için yaptık.

Diğer bir çalışmamız olan çiçek buketi kurabiyelerimizi Neslihan Hanım ve Pelin Hanım için hazırladık.

Resim çekimlerinde yaptığımız 11 setten küçük bir örnek yansıtabildik.

Günü geçmiş de olsa bu vesile ile tüm Öğretmenlerimizin ‘Öğretmenler Gününü’ en içte dileklerimizle kutlayarak herkese güzellll bir hafta diliyoruz. :)

Not : Bu arada Lezzeti Bol sitesindeki paylaşıma http://lezzetibol.com/cookiland-ile-kurabiye-kurslar.html#comments bu linketen ulaşabilirsiniz.