Archive for El Boyaması Kurabiyeler

Mart 27th, 2011

El boyama (Hand Made) Kurabiyelere Devam :)

Geçen hafta gerek özel işlerin yoğunluğu, gerek siparişlerimizin çokluğu nedeniyle sitemize yeni eklemeler yapamadık :( Bizi takip eden herkesden ve CookieLand dostlarından kocaman bir özür..

Sizler için yeni çalışmalara devam ediyoruz demiştik ve ilk el boyamalı kurabiyelerimizi beğeninize sunmuştuk.Aldığımız tepkiler bizleri çok mutlu etti ve daima devam edecek şeker hamuru süslemeli kurabiyelerin yanında,  bu kurabiyelerin de çalışılması için doğru yolda olduğumuza dair bizleri çok motive etti :)

Hazırladığımız yeni el boyamalı (Hand Made) kurabiyelerimiz:

Çiçeksiz seri olmazsa olmaz :)

Sevgiyle kalın…

Mart 15th, 2011

Yeni Yepyeni Kurabiyeler… El Boyaması Kurabiyeler..

CookieLand olarak çoook sevdiğimiz bir işi yapıyoruz.Ama işimizin en keyifli kısmı siparişlerinizi teslim ettikten sonra sizlerden gelen beğeni mailleri ve telefonları . Ürünlerizin bu kadar beğenilmesi bizlerin kendimizi geliştirmesi, yenilikler yapması için gerekli enerjiyi ve motivasyonu bize sağlıyor.

İşte bu olumlu duygular ile şimdiye kadar kullandığımızdan yepyeni bir tarz kullanarak yaptığımız kurabiyelerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz :

Tamamen gıda boyası kullanarak yaptığımız el boyaması kurabiyelerimizi beğeninize sunuyoruz .Farklı temalar için yaptığımız çalışmalarımız sürüyor ve onlarıda sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz.:)

Umarız pekçok güzel gününüzdeki sevinci bizler bu kurabiyelerimiz ile de yaşarız.